Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN

SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN X
+
-
=

?
Porosit Tani

SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN

SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN
SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN
SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN
SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN
SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN

SET VEGLASH PER RIPARIME TE TELEFONAVE DHE JO VETEM YAXUN

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET VEGLASH

MARKA : YAXUN

 

 

VECORI : SHUMEFUNKSIONAL, KOMPAKT DHE SHUME PRAKTTIK,

CILESI E LARTE, KACAVIDA POSACERISHT PER iPHONE, IPAD DHE EKRANE TE TJERA TE TELEFONAVE


Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%