Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET THIKE 12 NE 1

MARKA : BEST

 

MATERIALI : ABS

 

VECORI : SUPER THIKE 12 NE 1 ME 12 KOKA TE NDRYSHME PER TE KAPUR KENDET ME TE VOGLA EDHE PER PRERJE PERFEKTE,

PERDORET PER GDHENDJE,

E PRODHUAR ME MATERIAL SK-5 ME PERBERJE KARBONI


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Paisje Servisi
Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max
best
Lek 0
Llamarine Per Qarqe Te Thjeshte / 3d Best Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
best
Lek 0
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%