Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Nejloni Hoco Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RRIPA PER APPLE WATCH

MARKA : HOCO

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH 42 / 44 / 45mm

PERMASAT : PER KYÇE 130 - 250mm

MATERIALI : NEJLON ULTRA I HOLLE SUPER ELASTIK + ALIAZH CELIKU

VECORI : MATERIAL I SHKELQYER, I CILI ESHTE I LEHTE DHE I BUTE,

PAMJE ELEGANTE DHE SERIOZE, PER RASTE APO PERDITSHMERI,

I DIZENJUAR NE MENYRE ERGOMETRIKE QE I PERSHTATET DORES TUAJ,

I PAJISUR ME KAPESE CELIKU ME NJE KAPJE TE MIRE, PA PASUR FRIKE NGA LEVIZJET E PAPRITURA TE PERDITSHMERISE,

MATERIAL ELASTIK QE VENDOSET LEHTE DHE SHPEJT,

SUPER I LEHTE DHE KOMOD, NJE ZEVENDESUES IDEAL DHE I SHKELQYER PER RRIPAT TUAJ TE VJETER.

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,000 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 41%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%