Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit

Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit X
+
-
=

?
Porosit Tani

Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit

Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit
Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit

Prize Inteligjente 2500W Dhe Dritë Nate LED Me Kontroll Nga Telefoni Nepermjet Internetit

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ME SHUME PORTA

MARKA : LDNIO

HYRJE : AC 100 - 240V

FUQIA E PRIZES : 2500W MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE PAMJE ESTETIKE MODERNE,

MUND TE FIKNI OSE NDIZNI PAJISJEN TUAJ DUKE E KONTROLLUAR NEPERMJET TELEFONIT EDHE KUR NUK JENI NE SHTEPI,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT DERI NE 850°C,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

PERFEKTE PER CDO AMBJENT NE SHTEPI, ZYRE APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
moxom
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 23%