Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Printer Termik POS

Printer Termik POS X
+
-
=

?
Porosit Tani

Printer Termik POS

Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS

Printer Termik POS

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRINTER TERMIK

MARKA : POS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT : 190mm x 145mm x 145mm

PERMASAT E LETRES SE SUPORTUAR : 58mm x 53mm x 0.06-0.08mm

FUQIA NE HYRJE : 24V - 2.5A

STANDARDI I LIDHJES : USB

SHPEJTESIA E PRINTIMIT : 230mm/s

REZOLUCIONI I PRINTIMIT : 576DPI

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 0 - 45°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 10% - 80%

VECORI : PRINTER TERMIK QE PERDORET GJERESISHT NE TE GJITHA LLOJET E SISTEMEVE KOMERCIALE POS ME PAKICE,

METODA E PRINTIMIT TERMIK NUK KA NEVOJE PER SHIRITA / FISHEK BOJE, QE OFRON NJE PRINTIM ME TE PASTER DHE KOSTO ME TE ULET,

PUNON MIRE ME LETER TE POSACME TERMIKE 58mm,

NJE KOHE E GJATE SHERBIMI PREJ 100km LETER TE PRINTUAR, JU OFRON BESUESHMERI DHE SIGURI,

SHPEJTESI MAKSIMALE E LARTE PRINTIMI PREJ 230mm/s, ME SHKRONJA TE PASTRA DHE TE QARTA DUKE MBAJTUR NEN KONTROLL NE TE NJEJTEN KOHE EDHE ZHURMEN QE PRODHON,

I PAJISUR ME LLAMBE PER TE TREGUAR GJENDJET E PUNEVE, PRINTERI ESHTE SHUME I LEHTE NE PERDORIM,

DIZENJIM DHE NDERTIM I SHKELQYER DHE PRAKTIK, ME MATERIALE TE LEHTA DHE FORME INTELIGJENTE, PRINTERI ESHTE SHUME I LEHTE PER T'U INSTALUAR, PERDORUR DHE MIREMBAJTUR.

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,700 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%