Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Printer Termik POS

Printer Termik POS X
+
-
=

?
Porosit Tani

Printer Termik POS

Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS
Printer Termik POS

Printer Termik POS

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRINTER TERMIK

MARKA : POS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT : 175mm x 130mm x 108mm

PERMASAT E LETRES SE SUPORTUAR : 58mm x 50mm x 0.06-0.08mm

FUQIA NE HYRJE : 12V - 3A

STANDARDI I LIDHJES : USB DHE DATA

SHPEJTESIA E PRINTIMIT : 90mm/s

REZOLUCIONI I PRINTIMIT : 384DPI

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : -10 - 50°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 10% - 90%

VECORI : PRINTER TERMIK QE PERDORET GJERESISHT NE TE GJITHA LLOJET E SISTEMEVE KOMERCIALE POS ME PAKICE,

METODA E PRINTIMIT TERMIK NUK KA NEVOJE PER SHIRITA / FISHEK BOJE, QE OFRON NJE PRINTIM ME TE PASTER DHE KOSTO ME TE ULET,

PUNON MIRE ME LETER TE POSACME TERMIKE 58mm,

NJE KOHE E GJATE SHERBIMI PREJ 100km LETER TE PRINTUAR, JU OFRON BESUESHMERI DHE SIGURI,

SHPEJTESI MAKSIMALE PRINTIMI PREJ 90mm/s, ME SHKRONJA TE PASTRA DHE TE QARTA DUKE MBAJTUR NEN KONTROLL NE TE NJEJTEN KOHE EDHE ZHURMEN QE PRODHON,

I PAJISUR ME LLAMBE PER TE TREGUAR GJENDJET E PUNEVE, PRINTERI ESHTE SHUME I LEHTE NE PERDORIM,

DIZENJIM DHE NDERTIM I SHKELQYER DHE PRAKTIK, ME MATERIALE TE LEHTA DHE FORME INTELIGJENTE, PRINTERI ESHTE SHUME I LEHTE PER T'U INSTALUAR, PERDORUR DHE MIREMBAJTUR.

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,300 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%