Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS RED LASER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC

NGJYRA : GRI

TEKNOLOGJIA E LASERIT: RF 2.4G Hz

DISTANCA TRANSMETIMIT: 100m

NGJYRA LASERIT: KUQE

PERSHTATET PER : SISTEMET WINDOWS / MAC

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PREZANTUES WIRELESS I TEKNOLOGJISE RF 2.4Ghz, ASISTENT I SHKELQYER PER MESUESIT, PROFESORET, MBLEDHJE, STUDENT.

SUPORTON LASER POINTER, LEVIZ FAQET E POWERPOINT NE NJE MENYRE EFIKASE DHE TE THJESHT NE PREZANTIMIN TUAJ,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.
 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus