Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi

Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi

Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi
Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi

Peshore Multifunksionale Inteligjente Xiaomi

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PESHORE MULTIFUNKSIONALE INTELIGJENTE

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : XHAM I PERFORCUAR, ALIAZH ALUMINI

PERDORET PER: NJEREZ, KAFSHE APO SENDE

VECORI : PESHORE E ZGJUAR MI 2
MJAFT E SAKTE PER TE ZBULUAR SE PO PINI EDHE NJE GOTE UJE

SENSORE PRESIONI ME PRECIZION TE LARTE
MODALITETI I DYFISHTE PER NJEREZIT DHE OBJEKTET
MATJA NE KOHE REALE E PESHES IDEALE
VLERESIMI I EKUILIBRIT TE TRUPIT

SENSORET ME PRECIZION TE LARTE KUPTOJNE ME SAKTESI SE SI NDRYSHON TRUPI ÇDO DITE
PESHORJA XIAOMI PERDOR NJE SENSOR ÇELIKU MANGANI ME PRECIZION TE LARTE, I CILI MUND TE NDJEJE ME SAKTESI NDRYSHIMET DELIKATE DERI NE 50g. ÇDO VAKT QE HANI DHE ÇDO GOTE UJE QE PINI MUND TE MATET LEHTESISHT NE SASI DHE TE SHFAQET SI KILOGRAME, XHIN OSE PAUND, DUKE JU NDIHMUAR NE MENYRE EFEKTIVE TE MENAXHONI HOLLESISHT INFORMACIONIN RRETH PESHES SUAJ.

MI FIT APP JEP KURBEN TUAJ TE LEVIZJES
HAPNI APLIKACIONIN MI FIT DHE MUND TE SHIKONI GRAFIKET E KURBES SE TE DHENAVE TUAJA DHE NDRYSHIMET E TRUPIT NE ÇDO KOHE DHE KUDO. JU MUND TA SHIHNI QARTE PROCESIN TUAJ TE TRANSFORMIMIT. JU GJITHASHTU MUND TE BENI PLANE FITNESI DHE RREGULLIME DIETE BAZUAR NE BMI (INDEKSI I MASES TRUPORE). GJITHASHTU, TE DHENAT TUAJA TE PESHES DO TE NGARKOHEN AUTOMATIKISHT NE CLOUD ÇDO HERE PERMES APLIKACIONIN DHE DO TE RUHEN, PA PASUR ASNJE KUFIZIM.

PESHA ME E ULET NUK ESHTE DOMOSDOSHMERISHT ME MIRE. MBAJTJA E NJE PESHE IDEALE ESHTE ME E SHENDETSHME
PESHORJA XIAOMI ESHTE E PAJISUR ME NJE FUNKSION IDEAL TE MATJES SE PESHES, I CILI LLOGARIT NE MENYRE INTELIGJENTE PESHEN TUAJ BAZUAR NE GJATESINE, MOSHEN, BMI DHE TE DHENA TE TJERA, NE MENYRE QE TE MOS KENI NEVOJE TE HUMBNI PESHE NE MENYRE TE PAMATUR DHE TE BEHENI TEPER TE DOBET PER HIR TE ESTETIKES.

PER TE MBAJTUR NJE TRUP TE QENDRUESHEM, TE JESH NE GJENDJE TE BALANCONI VETEN ESHTE THELBESORE
BALANCA ESHTE NJE AFTESI THEMELORE FIZIKE. PERMIRESIMI I EKUILIBRIT MUND TE ZVOGELOJE RREZIKUN E RENIES DHE LENDIMEVE TE KYÇEVE. PESHORJA XIAOMI ESHTE I PAJISUR ME NJE TEST TE AFTESISE SE EKUILIBRIT TE TRUPIT. DUKE QENDRUAR NE PESHORE ME NJE KEMBE DHE SYTE MBYLLUR, MUND TE MESONI PER AFTESINE TUAJ TE EKUILIBRIT TE TRUPIT DUKE PERDORUR APLIKACIONIN.

ANALIZA INTELIGJENTE IDENTIFIKON AUTOMATIKISHT ÇDO ANETAR TE FAMILJES
PESHORJA XIAOMI MUND TE IDENTIFIKOJE AUTOMATIKISHT ANETARET E FAMILJES BAZUAR NE TE DHENAT E TRUPIT DHE MUND TE REGJISTROJE DERI NE 16 ANETARE, KUR PAJISJA NDAHET NGA E GJITHE FAMILJA. MUND TE VENDOSET GJITHASHTU NJE MODALITET GUEST NE MENYRE QE MATJET E TE TJEREVE TE MUND TE BEHEN PA U RUAJTUR.

IDENTIFIKIMI AUTOMATIK I PERDORUESIT
MODALITETI I MYSAFIREVE
MBESHTET NDARJEN NGA DERI NE 16 PERSONA

PESHONI NJE FEMIJE QE PO MBAHET NE KRAHE DHE MONITORONI RRITJEN E FOSHNJES
PESHORJA XIAOMI REALIZON PESHIMIN E FOSHNJAVE GJATE MBAJTJES SE TYRE. PRINDERIT PESHOHEN NJE HERE VEÇMAS DHE ME PAS PESHOHEN SERISH ME FOSHNJEN NE KRAHE PER TE LLOGARITUR AUTOMATIKISHT PESHEN E FOSHNJES. SIGURISHT, JU GJITHASHTU MUND TE MATNI PESHEN E KAFSHES SUAJ SHTEPIAKE NE TE NJEJTEN MENYRE.

PESHIMI I NJEREZVE DHE OBJEKTEVE, NDERRIMI INTELIGJENT PER PESHIMIN E PAKETAVE POSTARE DHE NEVOJAVE DITORE, NE ÇDO KOHE
PERVEÇ PESHIMIT TE TRUPIT TE NJERIUT, PESHORJA XIAOMI GJITHASHTU MUND TE PLOTESOJE NEVOJAT E PESHIMIT TE OBJEKTEVE TE VOGLA DHE MUND TE MASE OBJEKTE TE PALEVIZSHME QE PESHOJNE DERI NE 100g PAS AKTIVIZIMIT. 

ELEGANTISHT E THJESHTE DHE E LEHTE PER T'U INTEGRUAR NE MJEDISIN E SHTEPISE
PER SA I PERKET FUNKSIONIT DHE PAMJES, PESHORJA XIAOMI ESHTE NJE PRODUKT I THJESHTE POR I BUKUR PER T'U PERJETUAR. STRUKTURA E SAJ E PASTER, E LEMUAR DHE DELIKATE MUND TE PERSHTATET PA PROBLEME NE ÇDO STIL TE DEKORIMIT TE SHTEPISE.

EKRANI I FSHEHUR LED DHE EKRANI I QARTE KA NJE PAMJE DHE NDJESI TE INTEGRUAR.
XHAMI I NGROHTE I BARDHE I KALITUR, PRINTIM RRJETE ME SHUME SHTRESA, I PUNUAR ME KUJDES PERMES NJE PROCESI 20 HAPASH PER TE QENE I QENDRUESHEM DHE I BUKUR.
QOSHE TE RRUMBULLAKOSURA, PERPUNIM ME SAKTESI CNC, I LEMUAR DHE DELIKAT, ZVOGELON DEMTIMET.

BLUETOOTH 5.0 SIGURON NJE LIDHJE ME TE SHPEJTE DHE ME TE QENDRUESHME.
PESHORJA XIAOMI PERDOR BLUETOOTH 5.0 KESHTU QE TRANSMETIMI I TE DHENAVE TE PESHES ESHTE ME I SHPEJTE DHE ME I QENDRUESHEM. VLERESONI ÇDO SEKONDE TE KOHES TUAJ.

Cmimi real Lek 17,000 Oferte Lek 13,000 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%