Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 3,800 Ulje 7%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PESHORE MULTIFUNKSIONALE INTELIGJENTE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERDORET PER: BEBE DHE TE RRITUR

VECORI : PESHORE MULTIFUNKSIONALE INTELIGJENTE, E KRIJUAR ME XHAM TE TEMPERUAR 6mm PER TU MATUR,

PESHORJA MAT PESHEN TOTALE DHE LLOGARIT NE TE MASEN MUSKULARE, MASEN KOCKORE, PERQINDJEN E UJIT NE TRUP,  MASEN DHJAMORE DHE BMI, BMR.

DISPONON EKRAN LED DHE ELEKTRODA METALIKE ME SENSOR PER TE MATUR TRUPIN TUAJ,

MJAFTON TE SHKARKONI PROGRAMIN E PESHORES DHE TA LIDHNI ME TELEFONIN DHE ATY MUND TE SHIHNI CDO GJE.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%