Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale

Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale

Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale
Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale
Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale
Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale
Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale

Pastrues Dhëmbësh me Ujë me Presion Wiwu për Higjienë Orale

Emri: Pastrues Dhëmbësh

Marka: Wiwu

Materiali: PC + ABS

Metoda e karikimit: Type-C

Kapaciteti i baterisë: 1100mAh

Koha: Në karikim 2.5 - 3 orë / Standby 70 ditë

Kapaciteti i depozitës së ujit: 140ml

Presioni: 10 - 110PSI

Modaliteti i përdorimit: Presion me 4 grada / Pulsim / Manuale

Fuqia: 5W

Pesha: 210g

Veçori: 

 • Zgjidhje ideale për pastrimin e telave të dhëmbëve dhe parandalimin e rritjes së bakterieve.

 • Pastrimi i detajuar dhëmbëve dhe kujdes i posaçëm që dhëmbët kanë nevojë.

 • Presiononi rritet gradualisht duke i dhënë zgavrës së gojës pështatje dhe shmang kështu shqetësimin e mishrave të dhëmbëve.

 • Dizenjim praktik me zhurmë minimale sipas standartit më pak 72db.

 • 4 nivele presioni të ujit nga ku mund të zgjidhni atë ju përshtatet me shumë.

 • Pulsime me frekuencë të lartë për pastrim preçiz dhe të thellë, të rehatshëm dhe të padëmshëm i dhëmbëve.

 • Depozitë uji me kapacitet të lartë dhe e çmontueshme për ta pastruar lehtë.

 • Rrotullim 360° i kokës pastruese pa lënë pa pastruar asnjë pjesë të gojës.

 • Modalitete të ndryshme pastrimi sipas dëshirës dhe nevojës.

 • Patentë Anti-Bakteriale

 

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,600 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Te Tjera
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,000 Ulje 28%
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%