Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W

Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W

Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W
Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W

Pajisje Elektrike Per Saldim Anti Statike Me Fuqi 120W

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE ELEKTRIKE PER SALDIM

MARKA : BEST

FUQIA: 120W

VOLTAZHI: 220V

TEMPERATURA: NGA 200 DERI NE 420 GRADE

PESHA: 2.5KG

PERMASAT137 * 168 * 114mm

VECORI: VJEN ME OPSION TOUCH DHE SUPER PAJISJE PER SALDIM ELEKTRIK,

E NDERTUAR ME HEKUR DHE ME TEKNOLOGJINE ME TE MIRE PER SALDIMIN E TRUPAVE,

E SALDON BRENDA 8 SEKONDAVE.

E LEHTE DHE KOMPAKTE, PERDORET LEHTESISHT.

 

 

 

Cmimi real Lek 29,000 Oferte Lek 25,000 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%