Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best

Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best X
+
-
=

?
Porosit Tani

Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best

Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best

Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTE PER PAJISJET SALDUESE

MARKA : BEST

VECORI: PASTE QE VENDOSET NE SHIRINGE PER TE LEHTESUAR RIPARIMIN E TELEFONAVE TUAJ SMARTPHONE,

E LEHTE PER TU PERDORUR DHE PRODUKT I CILESISE ME TE LARTE.

 

 

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%