Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN

PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN X
+
-
=

?
Porosit Tani

PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN

PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN
PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN

PASQYRE GRIMI PER MAKINE ME LLAMBE BASEUS DELICATE QUEEN

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE GRIMI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + XHAM I VESHUR ME ARGJEND

KAPACITETI I BATERIA : 500mAH

KOHA : DERI NE 1 MUAJ PERDORIM PA PASUR NEVOJE TE KARIKOHET

PERMASA : 20.4 x 14.6 x 3.4cm

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM

E DOMOSDOSHME PER ÇDO FEMER ELEGANTE QE GJEN KOHE PER T'U KUJDESUR PER IMAZHIN E SAJ - POR JO VETEM,

ZGJEDHJE E PERKRYER PER TE APLIKUAR MAKE-UP APO RREGULLIME TE TJERA KUR JENI NE RRUGE DHE ME NXITIM,

PASQYRA E VESHUR ME ARGJEND PER PAMJE REALE DHE TE MPREHTE, E CILA NUK SHTREMBERON NGJYRAT,

FALE 30 LLAMBES SE INTEGRUAR ME NIVELE NDRICIMI SIPAS KERKESES TUAJ, PASQYRA JU MUNDESON TA PERDORNI SI DITEN ASHTU EDHE NATEN - NE CDO KUSHT NDRICIMI,

DIZENJIM MINIMALISTIK DHE PRAKTIK QE MONTOHET LEHTE DHE I QENDRUESHEM, DUKE IU PERSHTATUR SHUMICES SE MODELEVE TE MAKINAVE NE TREG, 

VENDOSET TEK MBROJTESJA E DIELLIT  DHE PAS MBYLLJES SE SAJ PASQYRA MBETET PRAKTIKISHT E PADUKSHME ( ASHTU SIC DUHET TE JETE PER TE MOS JU PENGUAR NE DREJTIMIN E AUTOMJETIT )

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE PREJ 500mAH JU OFRON DERI NE 1 MUAJ PERDORIM, DERI NE MOMENTIN QE KA NEVOJE TE KARIKOHET

COLOR
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,200 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%