Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte

Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte X
+
-
=

?
Porosit Tani

Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte

Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte
Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte

Panel Diellor Baseus 100W Me Energji Te Larte

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PANEL DIELLOR

MARKA : BASEUS

PERMASAT : 1588 x 396mm

HYRJE : 18V

FUQIA NE DALJE : 100W

KORRENTI NGA USHQYESI : 5.5A

VOLTAZHI I QARKUT TE HAPUR : 23.5V

KORRENTI I QARKUT TE SHKURTER : 6.1A

TEMPERATURA E PERDORIMIT : -10°C - 65°C

VECORI : PANEL DIELLOR BASEUS ENERGY STACK 100W

 • PANELI BASEUS ENERGY STACK KARAKTERIZOHET NGA NJE FUQI E LARTE DERI NE 100W DHE PERDOR SILIKON MONOKRISTALOR ME EFIKASITET TE LARTE
 • DIZENJIM I PALOSSHEM QE E BEN SHUME ME TE LEHTE TRANSPORTIN
 • I PAJISUR ME NJE MBAJTES PRAKTIK DHE ESHTE I PAPERSHKUESHEM NGA UJI ME TEKNOLOGJINE IP66 QE E BEN PERFEKT PER TE UDHETUAR DHE ME SHUME


PERFORMANCE MBRESELENESE

 • SIGURONI NJE BURIM TE BESUESHEM ENERGJIE PER PAJISJET TUAJA
 • PANELI FOTOVOLTAIK BASEUS OFRON DERI NE 100 W FUQI, DUKE JU LEJUAR TE KARIKONI SHPEJT PAJISJE TE TILLA SI STACIONET E ENERGJISE PORTATIVE
 • SILIKONI MONOKRISTALOR I CILESISE SE LARTE GARANTON EFIKASITET ME TE LARTE DHE NJE SHKALLE ME TE LARTE KONVERTIMI


DIZENJIM I PALOSSHEM - TRANSPORT I LEHTE

 • TANI MUND TA MERRNI ME LEHTESI PANELIN TUAJ FOTOVOLTAIK ME PUSHIME, NEN NJE TENDE OSE NE MAKINE 
 • PRODUKTI DALLOHET NGA DIZAJNI I TIJ I PALOSSHEM - KUR PALOSET AI MERR SHUME PAK HAPESIRE, PRANDAJ JU MUND TA VENDOSNI LEHTESISHT NE BAGAZHIN E MAKINES SUAJ
 • MBAJTJA E PANELIT LEHTESOHET NGA NJE DOREZE PRAKTIKE. BASEUS ENERGY STACK KA GJITHASHTU NJE MBESHTETJE TE VEÇANTE, FALE SE CILES MUND TA POZICIONONI LEHTESISHT NE KENDIN OPTIMAL


REZISTENCE IP66 NDAJ UJIT

 • PANELI BASEUS FUNKSIONON EDHE NE MOT TE PASIGURT ME REZISTENCEN NDAJ UJIT DHE PLUHURIT IP66
 • NUK DO TE FRIKESOHET NGA SHIU APO PLUHURI, MUND TA PERDORNI EDHE NE NJE MJEDIS TE LAGESHT PA U SHQETESUAR
KUJDES: SPINA E PANELIT NUK ESHTE E PAPERSHKUESHME NGA UJI, PRANDAJ MOS E ZHYTNI ATE
Cmimi real Lek 25,900 Oferte Lek 24,000 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%