Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus

Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus

Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus
Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus

Pajisje Zmbrapese E Mushkonjave Me Vaj Esencial Bimor Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE ZMBRAPESE E MUSHKONJAVE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

FUQIA NE DALJE : 5V / 1A

MODELI I PORTES / KABELLIT : TYPE-C

FUQIA MAX : 3W

PERMASA : 90 x 90 x 114mm

PESHA : 138g

PERBERJA E VAJIT : VAJ FARA RRUSHI(88.5%), VAJ LIVANDO(6%), VAJ LULE LIMOINI(3.5%) DHE VAJ KARAFILI(2%)

NGJYRA : E BARDHE / BLU

VECORI : ZMBRAPSJE EFEKTIVE E MUSHKONJAVE NE NJE ZONE PREJ 20m² PAVARESISHT AMBIENTIT KU NDODHENI, NE SHTEPI, ZYRE, UDHETIM ETJ.

DIZENJUAR NGA PROFESIONISTET E BASEUS-IT, VAJI BIMOR ESHTE UNIK, MUSHKONJAT E URREJNE NDERSA JU DO TA DONI ATE GJE QE E BEN KETE PRODUKT EDHE NJE AROMATIZUES ME CILESI TERAPEUTIKE

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE MADJE EDHE PER FEMIJET DHE GRATE SHTATEZENA

LIDHJE DIREKT ME KABELL PER NJE PERDORIM TE VAZHDUESHEM PA SHKEPUTJE

PERDORET SHUME LEHTE, THJESHT HIQNI TAPEN E SILIKONIT DHE NDIZNI PAJISJEN PER TE SHIJUAR NJE AMBIENT PA MUSHKONJA

MATERIAL SUPER CILESOR, I LEHTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT, ZJARRIT, SHENJAVE TE GISHTAVE DHE JU JEP NDJESI TE KENDSHME NE PREKJE

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,000 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%