Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Cmimi real Lek 38,000 Oferte Lek 34,000 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER SALDIM ME AJER

MARKA : BEST

FUQIA: 1000WAT

VOLTAZHI: 220V

TEMPERATURA: NGA 100 DERI NE 500 GRADE

PESHA: 3.65KG

VOLUMIT AJRIT: 1.2L / MIN

PERMASAT: 188 x 245 x 135 mm

VECORI: NJE NJESI QENDRORE PER SALDIM ME AJER ME FUQI 1000WAT,

E KRIJUAR PER PAJISJET ME PROTOKOLLET SMD, 

PERDORET PER TE THARE, LARGUAR NGJYREN, PER TE SHKRIR, PER TE NGROHUR EDHE PER DIZINFEKTIMIN E VENDIT.

 

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Paisje Servisi
Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max
best
Lek 0
Llamarine Per Qarqe Te Thjeshte / 3d Best Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
best
Lek 0
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%