Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best

Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best

Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best
Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best
Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best
Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best
Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best

Pajisje Usb Tester Per Matjen E Performances / Voltazhit / Fuqise Se Usb-se Flash Drive Best

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB TESTER

MARKA : BEST

 

PERDORIMI : PER TE TESTUAR USB-ne

VECORI : PRODUKT CILESOR QE BEN TE MUNDUR MATJEN E PERFORMANCES SE USB-se,

E LEHTE PER TU PERDORUR DHE KOMPAKTE,

MERRET LEHTESISHT KUDO PO JU ZENE HAPSIRE,

PERDORENI PER TE KUPTUAR NESE USB-ja JUAJ KA PROBLEME OSE JO,

 

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,200 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%