Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax

Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax

Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax
Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax

Pajisje Per Masazh Relaksues Me 4 Koka Te Ndryshme Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER MASAZH

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA : 60W

INPUT : 5V - 2A

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

PORTA : TYPE-C

PERMASAT : 92 x 137 x 46mm

NUMRI I KOKAVE : 4

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE ME KUALITET TE LARTE, 

PAJISJE INTELIGJENTE PER MASAZH QE I PERSHTATET CDO NEVOJE NE SAJ TE 4 KOKAVE TE NDRYSHME QE POSEDON,

VJEN ME SHPEJTESI TE NDRYSHME PER PAJISJEN QE VENDOSEN SIPAS DESHIRES,

ME PRECIZION TE LARTE DHE KOMPAKTE,

BATERI 2000mAh QE ZGJAT PER NJE KOHE TE GJATE,

NESE DEMTOHENI GJATE PERDORIMIT JU LUTEMI QE TE VIZITONI DOKTORIN SA ME SHPEJT.

MOS E VENDOSNI NE PJESE ME FLOKE, GISHTA.

Cmimi real Lek 11,900 Oferte Lek 9,300 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%