Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Cmimi real Lek 85,000
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER HEQJE DHE RIPARIM TE XHAMAVE

MARKA : BEST

VOLTAZHI: 220V / 110V

VECORI: PERDORET PER CDO TOUCH SCREEN TE TELEFONAVE CELULAR POSHTE 12 INCH,

VJEN E GJITHA NE 1 MAKINERI TE TERE, ME KOMPRESOR TE INSTALUAR,

GJITHSHKA BEHET ME 1 BUTON TE VETEM, 

PAJISJA BEN PER JU TE GJITHE PUNEN E KERKUAR,

E THJESHTE PER TU PERDORUR, CILESIA DHE MATERIALI ME I MIRE,

 

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Paisje Servisi
Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max
best
Lek 0
Llamarine Per Qarqe Te Thjeshte / 3d Best Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
best
Lek 0
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%