Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj. X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE

MODELI : XO-H110

MATERIALI : ABS + SILIKON

EKRAN ME PREKJE : PO

BATERIA : KAPACITETI : 700mAh / NE PERDORIM RRETH 48 ORE / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

PERMASA E EKRANIT : 1.4" ( 240x240px )

PESHA : 59±2g

MEMORIA E BRENDSHME : 128MB

KAMERA : 1.3MP

MENYRA E PERDORIMI : ME PREKJE + ME BUTON

SENSOR LEVIZJEJE : PO

KARTA SIM : NANO

FUNKSIONET : TELEFONATE VIDEO, LIDHJE WIFI, FOTO, ALRAM, NUMERON HAPAT, MONITORIM NE KOHE REALE, TRAJEKTORJA E LEVIZJES, PROGRAME EDUKATIVE, TREGON MOTIN , SENSOR GRAVITETI , BIDESE NE GRUP , INTELIGJENCE ARTIFICIALE TE INTEGRUAR ME PYETJE DHE PERGJIGJE ETJ.

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE PREJ 700mAh JU MUNDESON PERDORIM TE GJATE DHE GADISHMERI DERI NE 3-5 DITE

POZICIONIM ME WIFI DHE GPS JU TREGON VENDODHJEN E SAKTE TE FEMIJES ME PRECIZION DERI NE 20m

BUTONI SOS KUR SHTYPET PER 3 SEKONDA BEN THIRRJE NUMRAVE TE VENDOSUR SI EMERGJENCE

TEKNOLOGJIA KUNDER UJIT PER MBROJTJE TE ORES GJATE PERDORIMIT NE AMBIENTE TE LAGESHTA, GJATE AKTIVITETE TE PERDITSHME.

COLOR
Cmimi real Lek 7,100 Oferte Lek 5,000 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%