Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE

PERMASAT : 49 x 43.5 x 15 mm

PERMASA E EKRANIT : 2.09 INÇ 

REZOLUCIONI I EKRANIT : 320 x 385 px

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

KOHA : NE PERDORIM AKTIV DERI NE 3-5 DITE

NGJYRA : E ZEZE / SILVER / GOLD / PINK

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID / iOS  

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

IDEAL PER AKTIVITETE DHE APLIKIME TE NDRYSHME.  

PERVEÇ KESAJ, SENSORI I TIJ I RINOVUAR I RRAHJEVE TE ZEMRES DHE TEKNOLOGJIA ME BREZ ULTRA TE GJERE PER TE GJETUR IPHONE E BEJNE ATE TE GJITHANSHEM DHE FUNKSIONAL NE SITUATA TE NDRYSHME.

TRUPI I ALIAZHIT TE ZINKUT ME NJE DIZAJN ELEGANT DHE ME VIDA TE VERTETA TE MBULESES SE PASME.

REKLAMOHET SE KA NJE KARIKUES ME VALE MAGNETIKE.

ME ANE TE BLUETOOTH-IT TE FUQISHEM V5.0 JU MUND TE SINKRONIZONI KONTAKTET DHE INFORMACIONE TE TJERA MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

SHFAQJE NE KOHE REALE TE NJOFTIMEVE NGA APLIKACIONET

NJE SHUMELLOJSHMERI OPSIONESH DHE GJUHESH

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 57%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%