Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Numerator Telefoni Metalik Hoco

Numerator Telefoni Metalik Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Numerator Telefoni Metalik Hoco

Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco
Numerator Telefoni Metalik Hoco

Numerator Telefoni Metalik Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : NUMERATOR TELEFONI

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 126 x 19 x 10mm

VECORI : NUMERATOR PER CDO RAST, PARKONI ME TE SIGURT DHE TE QETE,

MATERIAL I ZGJEDHUR NGA ALIAZHI I ALUMINIT SPECIAL, 

3 SETE NUMRASH FLOURESHENT, KUNDER REFLEKTIMIT QE JANE TE DUKSHEM SHUME QARTE NATEN DHE DITEN,

NUMRA TE DUKSHEM SI LARG DHE AFER,

KAPAK ME RRESHKITJE KUR NUK DONI TA PERDORNI,

REZISTENTE NDAJ TEMPERATURAVE TE LARTA APO TE ULETA, RREZEVE TE DIELLIT DHE LAGESHTIRES,

INSTALIM I THJESHTE DHE SHUME PRAKTIK, ME ADEZIV QE NUK LE SHENJE NE KROSKOT,

E PERSHTATSHME PER PERDORIM TE PERDITSHEM NE MAKINE,

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%