Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Aromatizues Diffuser Dhe Numerator Telefoni Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,100 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES DHE NUMERATOR TELEFONI

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 95mm x 60mm x 25mm

VECORI : PRODUKT ORIGJINAL REMAX,

NUMERATOR PER CDO RAST, PARKONI ME TE SIGURT DHE TE QETE,

MATERIAL I ZGJEDHUR NGA ALIAZHI I ALUMINIT SPECIAL, 

6 SETE NUMRASH KUNDER REFLEKTIMIT QE JANE TE DUKSHEM SHUME QARTE NATEN DHE DITEN,

VJEN BASHKE ME AROMATIZUES QE NEUTRALIZON AROMAT E PAKENDSHME.

REZISTENTE NDAJ TEMPERATURAVE TE LARTA APO TE ULETA, RREZEVE TE DIELLIT DHE LAGESHTIRES,

INSTALIM I THJESHTE DHE SHUME PRAKTIK, ME ADEZIV QE NUK LE SHENJE NE KROSKOT,

E PERSHTATSHME PER PERDORIM TE PERDITSHEM NE MAKINE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%