Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000 X
+
-
=

?
Porosit Tani

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-3000

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : NGJITES ADHESIV

MARKA : YAXUN Y-3000

VOLUMI: 110ml / 50ml / 15ml

TEMPERATURA: NGA 10 DERI NE 30 GRADE

 

PERDORIMI : SIGUROHUNI QE VENDI KU DO VENDOSET TE JETE I THARE DHE I PASTER,

PRISNI NGA 3-6 MINUTA PER NGJITJE TE PERKRYER,

NGJITJA ZGJAT DERI NE 48 ORE QE TE FORCOHET PLOTEISHT

 

Size
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%