NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-7000

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-7000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-7000
NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-7000

NGJITES I FUQISHEM ADHESIVE PER SHUME FUNKSIONE YAXUN Y-7000

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : NGJITES ADHESIV

MARKA :  YAXUN Y-7000

VOLUMI: 110ml

TEMPERATURA: NGA 10 DERI NE 30 GRADE

 

PERDORIMI : SIGUROHUNI QE VENDI KU DO VENDOSET TE JETE I THARE DHE I PASTER,

PRISNI NGA 3-6 MINUTA PER NGJITJE TE PERKRYER,

NGJITJA ZGJAT DERI NE 48 ORE QE TE FORCOHET PLOTEISHT

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%