Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO

Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO

Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO
Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO

Multiprize 2 Vendeshe Me 2 Porta USB Dhe Drite Nate XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ME SHUME PORTA

MARKA : XO

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE USB : 5V / 3.1A ME NJOHJE INTELIGJENTE, 15.5W MAX

PORTA DALESE : 2 PRIZA & 2 PORTA USB

FUQIA MAKSIMALE : 4000W MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MBERSHTETESE PREJ SILIKONI PER QENDRUESHME NE CDO SIPERFAQE,

MUND TE KARIKOJE SHPEJT SHUME PAISJE NJEKOHESISHT,

PERFEKTE PER CDO AMBJENT NE SHTEPI, ZYRE APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%