Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,000 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI FRIGORIFER PORTABEL

MARKA : BASEUS

PERMASA : 300 x 250 x 250mm 

FUQIA : FTOHJE 45W / NGROHJE 38W

KAPACITETI: 6L

VENDET KU MBAHET: KUDO QE KA ENERGJI PER TA VENDOSUR NE PUNE

NGJYRA : ROZE

VECORI : PERDORET SI PER VERE ASHTU EDHE PER DIMER, 

FUQI E MADHE FTOHESE PREJ 45W PER TE MBAJTUR USHQIMET DHE PIJET TUAJA TE FRESKETA,

E POSACME DHE PER DIMER FALE FUQISE SE MADHE NGROHESE PREJ 38W

KOMPAKTE DHE ME DIZENJIM PERFEKT, PERMIRESON CILESINE E JETES,

PERMASA TE VOGLA DHE ZHURME OPERIMI TEPER E VOGEL,

FRIGORIFERI NUK NDIKOHET NGA TEMPERATURAT E JASHTME,

PERDORET DHE SI MBAJTESE OBJEKTESH, PRANDAJ PERFSHIHET NJE TAPET GOME PER PJESEN E SIPERME,

KAPACITETI 6L PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT DITORE TE CDO KUJT.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%