Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L

Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L

Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L
Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L

Mini Frigorifer Portabel Per Te Gjitha Stinet Baseus 8L

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI FRIGORIFER PORTABEL

MARKA : BASEUS

PERMASA : 360 x 275 x 290mm 

PESHA : 3.5 Kg

FUQIA : 60W

KAPACITETI: 8L

VENDET KU MBAHET: KUDO QE KA ENERGJI PER TA VENDOSUR NE PUNE

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : PERDORET SI PER VERE ASHTU EDHE PER DIMER, 

KOMPAKTE DHE ME DIZENJIM PERFEKT, PERMIRESON CILESINE E JETES,

FRIGORIFERI NUK NDIKOHET NGA TEMPERATURAT E JASTHME,

PERDORET SI NE MAKINE ASHTU EDHE NE SHTEPI,

KAPACITETI 8L PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT DITORE TE CDO KUJT.

COLOR
Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 10,500 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%