Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX

MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX X
+
-
=

?
Porosit Tani

MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX

MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX
MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX
MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX
MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX
MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX

MIKROFON WIRELESS SPEAKER DHE ME BLUETOOTH PER MUZIKE, KARAOKE REMAX

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON 

MARKA : REMAX

MATERIAL: ALUMIN

BATERIA: 1200mAh

PERMASAT72x52x240mm

KOHA: 6-8 ORE

MIKROFON: PO

VECORI : PAJISJE PORTABEL MIKROFON ME SUPER CILESI 

E LEHTE NE PERDORIM DHE VJEN ME BATERI PER PERDORIM TE GJATE PA QENE NEVOJA E KABUJVE,

RREGJISTRON CDO GJE DHE MIKROFON QE KAP ZERIN PA ASNJE INTERFERENCE,


Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga XO
MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
xo
Lek 1,000
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%
Oferte
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,800 Ulje 33%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%