Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless Moxom Me Type-C & Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON WIRELESS

MARKA : MOXOM

VERSIONI I WIRELESS : 2.4GHz

FREKUENCA : 20Hz - 20,000kHz

DISTANCA MAKSIMALE : 30m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE

KOMPAKT DHE I LEHTE : MIKROFONI ESHTE BERE NGA PLASTIKA ABS, DUKE E BERE ATE TE QENDRUESHEM, POR TE LEHTE PER TU MBAJTUR

ANULIMI AKTIV I ZHURMES (ANC) : KJO NDIHMON PER TE REDUKTUAR ZHURMEN NE SFOND DHE PER TE PERMIRESUAR CILESINE E PERGJITHSHME TE AUDIOS SE REGJISTRIMEVE TUAJA

FUNKSIONI I HESHTJES : NJE BUTON I DOBISHEM PER TE HESHTUR MIKROFONIN KUR NEVOJITET

JETE E GJATE E BATERISE : BATERIA OFRON PERDORIM TE ZGJATUR ME NJE KARIKIM TE VETEM

KOHA E SHPEJTE E TRANSFERIMIT : VONESA E ULET SIGURON QE AUDIOJA JUAJ TE JETE NE SINKRON ME VIDEON

PERGJIGJA ME FREKUENCE TE GJERE : MERR NJE GAME TE GJERE TINGUJSH NGA 20 HZ NE 20 KHZ

PLUG AND PLAY : NUK KERKOHET INSTALIM I APLIKACIONIT, DUKE E BERE TE LEHTE PER T'U PERDORUR

MIKROFONA TE DYFISHTE : LEJON REGJISTRIMIN STEREO

KUTIA E KARIKIMIT : KUTIA E KARIKIMIT E PERFSHIRE MBRON MIKROFONIN DHE SIGURON TARIFA SHTESE

LIDHJA ME VALE : LIDHET ME TELEFONIN TUAJ NEPERMJET NJE PORTI LIGHTNING OSE USB-C, ME NJE DISTANCE DERI NE 30 METRA

Size
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MOXOM
Oferte
Karikues Wireless Moxom 15w Per Iphone 12
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 6%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Bass V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 18%
Oferte
Kufje Magnetike Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 59%
Oferte
Kabell Usb Magnetik 1.2m Moxom Lightning / Micro / Type-c 2.4a
moxom
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 900 Ulje 11%