Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 WiWu Me Type-C/ Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON WIRELESS

MARKA : WIWU

VERSIONI I WIRELESS : 2.4GHz

FREKUENCA : 20Hz - 20,000kHz

DISTANCA MAKSIMALE : 30m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE

KOMPAKT DHE I LEHTE : MIKROFONI ESHTE BERE NGA PLASTIKA ABS, DUKE E BERE ATE TE QENDRUESHEM, POR TE LEHTE PER TU MBAJTUR

ANULIMI AKTIV I ZHURMES (ANC) : KJO NDIHMON PER TE REDUKTUAR ZHURMEN NE SFOND DHE PER TE PERMIRESUAR CILESINE E PERGJITHSHME TE AUDIOS SE REGJISTRIMEVE TUAJA

FUNKSIONI I HESHTJES : NJE BUTON I DOBISHEM PER TE HESHTUR MIKROFONIN KUR NEVOJITET

JETE E GJATE E BATERISE : BATERIA 450 MAH OFRON PERDORIM TE ZGJATUR ME NJE KARIKIM TE VETEM

KOHA E SHPEJTE E TRANSFERIMIT : VONESA E ULET PREJ 25 MS SIGURON QE AUDIOJA JUAJ TE JETE NE SINKRON ME VIDEON

PERGJIGJA ME FREKUENCE TE GJERE : MERR NJE GAME TE GJERE TINGUJSH NGA 20 HZ NE 20 KHZ

PLUG AND PLAY : NUK KERKOHET INSTALIM I APLIKACIONIT, DUKE E BERE TE LEHTE PER T'U PERDORUR

MIKROFONA TE DYFISHTE : LEJON REGJISTRIMIN STEREO

KUTIA E KARIKIMIT : KUTIA E KARIKIMIT E PERFSHIRE MBRON MIKROFONIN DHE SIGURON TARIFA SHTESE

LIDHJA ME VALE : LIDHET ME TELEFONIN TUAJ NEPERMJET NJE PORTI LIGHTNING OSE USB-C, ME NJE DISTANCE DERI NE 30 METRA

Size
Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Tastiere Lazer Dhe Power Bank
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Projektor Android UHD
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Drite Zyre Moderne
tjeter
nga Lek 6,900 Cmimi real Lek 8,000 Ulje 14%
Oferte
Ore Mekanike Me Rrotullim Automatik
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%
Oferte
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
tjeter
Oferte Lek 3,300 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Vogel Tavoline Me Drite RGB
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%