Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë

Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë

Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë
Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë

Mbajtëse Tavoline Universale Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Telefon/ Kamera/ Gopro/ SLR/ Drita LED me Kapje të Veçantë

Emri: Trekëmbësh (Tripod)

Marka: Jmary

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia: 45 - 93cm

Pesha: 570g

Pesha mbajtëse maksimale: 1kg

Modele ku aplikohet: Kamera, GoPro, SLR, Celular, Drita

Veçori:

 • Fiksohet lehtësisht në tavolina apo objekte të ndryshme
  me trashësi deri në 5cm

 • Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht, veçanërisht për podcast apo video live.

 • Vidë universale 1/4 inç e përshtatshme për shumicën e kamerave me peshë maksimale deri në 1Kg,

 • Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

 • Përdorim praktik dhe dobiprurës në mbajtjen e telefonit, kamerës, projektorit etj, gjatë aktiviteteve të ndryshme.

 • Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibël fotografimi ose video,

 • Kapje e fuqishme për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

 • Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

 • Gjatësi e rregullueshme me 2 sektorë.


Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%