Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick

Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick

Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick
Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick

Mbajtese Telefoni Me Sensor Ndjekjeje Inteligjent 360° Per Tripod / Selfie Stick

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : GIMBAL ME NDJEKJE INTELIGJENTE

MARKA : TJETER

VERSIONI I BLUETOOTH: 5.0

MATERIALI : ABS

PESHA : 225g

PERMASAT(BASHKE ME BAZEN) : 183.7 x 95 x 95mm

MODELE KU APLIKOHET : CELULAR ME GJERESI 40 - 80mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

VECORI TE TRIPODIT: NUK KA NEVOJE PER APLIKACION, PERDORET SUPER LEHTE

VEND PER VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER TU MONTUAR NE TRIPOD

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI APO REGJISTRIMI TE VIDEOS,

BAZE E GJERE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

RROTULLIM 360 GRADE DHE NDJEKJE AUTOMATIKE TE INDIVIDIT,

NJOHJE TE SHENJAVE ME DUAR PER FOTO APO VIDEO AUTOMATIKE,

KAPACITET DERI NE 280g DHE PER TELEFONA NGA 40 - 80mm

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%