Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live

Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live

Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live
Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live

Mbajtese Telefoni dhe Tripod Me Bluetooth dhe Panel Digjital Per Selfie ose Video Live

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TRIPOD DHE SELFIE STICK ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : INOKS + ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH : 10m

DISTANCA E SHKREPJES ME BLUETOOTH : 10m

NGJYRA : E ZEZE

GJATESIA : 17.5cm MIN /100cm MAX

PERSHTATET PER : PAJISJE DERI NE 85mm TRASHESI

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE, THJESHTESIA NE PERDORIM VJEN E PARA

AFTESIA PER TU PALOSUR E BEN ATE NJE ZGJEDHJE PERFEKTE PER UDHETIME,

GJATESI TE RREGULLUESHME ME 7 NIVELE,

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM DERI NE 180°,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE VETEM 99g,

STRUKTURE E FORTE PREJ INOKSI DHE ABS TE ZGJEDHUR,

SHKREPES ME BATERI GATI PER MBI 5000 FOTOGRAFI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PREJ SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI TE TELEFONIT GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT DERI NE 85mm TRASHESI

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,100 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%