Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet

Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet

Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet
Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet

Mbajtese Tavoline Universale XO Per Laptop / Tablet

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI UNIVERSALE

MARKA : XO

PERSHTATJA :  LAPTOP / TABLET / NOTEBOOK

MATERIALI : ALUMIN + SILIKON

PERMASAT : 165 x 160 x 35 mm

PER PAJISJE : TABLET 7.9 - 12.9 INÇ  || TELEFON 4.7 - 6.7 INÇ

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT / TABLETIT

MATERIALI ESHTE SOLID DHE REZISTENT.

VENDOSET NE LARTESINE DHE KENDET QE JU DESHIRONI

JU LEHTESON KUR SHKRUANI APO SHIKONI NE LAPTOP/TABLET

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I PAJISJES NE CDO VEND DHE CDO KOHE

PERDORIM I LEHTE PRAKTIK, PALOSET DHE MERRET LEHTESISHT ME VETE

MBESHTETESE SILIKONI QE NUK E GERVISHTIN PAJISJEN TUAJ DHE AS TAVOLINEN KU QENDRON

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,600 Ulje 45%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%