Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Orico Per Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI UNIVERSALE

MARKA : ORICO

PERSHTATJA :  LAPTOP / TABLET / NOTEBOOK

MATERIALI : ALUMIN + SILIKON

PERMASAT : 233 x 260 x 87mm

VECORI : BENI JETEN TUAJ TE PERDITSHME ME TE LEHTE ME MBAJTESEN E LAPTOPIT ORICO QE JU LEJON TE PUNONI TE QETE KUDO

ELEMENTET E SILIKONIT QE NUK RRESHKASIN E MBAJNE LAPTOPIN TUAJ NE NJE POZICION TE QENDRUESHEM DHE PARANDALOJNE RRESHQITJEN E MBAJTESES NE SIPERFAQEN E TAVOLINES SUAJ

PER ME TEPER, ATA MBROJNE PAJISJEN TUAJ NGA GERVISHTJET. JU MUND TE JENI TE SIGURT QE PAJISJET TUAJA JANE TE SIGURTA

ME NJE KEND 30° DHE NJE LARTESI VIJE SHIKIM 87 CM, MBAJTESJA DO T'JU OFROJE REHATI GJATE PERDORIMIT PASI JU MUNDESON NJE POSTURE TE SAKTE

ALUMINI ESHTE I NJOHUR TE JETE NJE MATERIAL I FORTE DHE I DURUESHEM QE GJITHASHTU LEJON SHPERNDARJE EFIKASE TE NXEHTESISE NGA LAPTOPI TUAJ

I PROJEKTUAR PER PAJISJE 11 -17,4 INC, JU MUND TE VENDOSNI LEHTESISHT NJE LAPTOP, TABLET OSE LIBRA

SHIJONI SERIALET TUAJA TE PREFERUARA, TE PERGATISNI PJATA TE SHIJSHME NGA LIBRAT E RECETAVE OSE BENI GRAFIKA NE NJE TABLETE GRAFIK. MUNDESITE TUAJA JANE POTHUAJSE TE PAKUFIZUARA

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,600 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%