Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal

Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal

Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal
Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal
Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal
Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal

Mbajtese Mini Tripodi Baseus Per Gimbal

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE MINI TRIPODI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

PERMASA : 12.3*7.2*3.7cm

DIAMETER : 31.1mm

PERSHTATET PER : PAJISJE GIMBAL

VECORI : E PERSHTATSHME PER TE KAPUR EDHE KENDET E ULETA OSE AFER TOKES

KAPJE E QENDRUESHME

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

PERMASE E VOGEL 


Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%