Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Wireless Xiaomi Per Kompjuter Dhe Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS WIRELESS

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : PC & ABS

PERMASA : 113mm x 60mm x 36mm

PESHE : 60g ( PA BATERI )

DPI : 1000

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERSHTATET : WINDOWS 7/8/10, MAC OS X 10.8 OSE ME VONE, CHROME OS

MENYRA E LIDHJES : 2.4GHz WIRELESS ME TRANSMETUES USB

VECORI : MAUSI WIRELESS XIAOMI LITE
I THJESHTE DHE I LEHTE, ZHDUKNI KUFIZIMET ME TELA DHE KABLLO,
WIRELESS 2.4GHz | DIZAJN I THJESHTE | KAPJE E PLOTE

LINJA TE LEMUARA, ELEGANTE DHE SERIOZE
BUTONAT E INTEGRUAR TE LAKUAR PERPUTHEN ME LINJA TE THJESHTA DHE ELEGANTE PER TE OFRUAR NJE NDJESI KOMODE. PERZIERJA E GRISE SE ERRET DHE E ZEZES ESHTE E THELLE DHE E QENDRUESHME APO E BARDHA E PASTER SI BORA E BEJNE MAUSIN XIAOMI NJE ZGJEDHJE ELEGANTE PER TAVOLINEN E PUNES.

LIDHJE DHE TRANSMETIM WIRELESS 2.4 GHz
KRIJONI NJE DESKTOP KOMOD, MINIMALIST DHE PRAKTIK, PA TELA TE BEZDISSHEM
MAUSI XIAOMI LITE PERDOR TEKNOLOGJINE E TRANSMETIMIT WIRELESS 2,4 GHZ PER NJE SINJAL TRANSMETIMI TE VAZHDUESHEM DHE TE QENDRUESHEM.

KAPJE E PLOTE, KONTROLL PRECIZ
I DIZENJUAR ME NJE MADHESI MESATARE, MAUSI XIAOMI ESHTE PERFEKT PER SHUMICEN E PERDORUESVE. PELLEMBA DHE GISHTAT PERSHTATEN NATYRSHEM ME FORMAT E MAUSIT, DHE KLIKIMET E BUTONIT JANE QETESUESE DHE NATYRALE.
DIZENJIM ME BUTONA SIMETRIK PER T'U PERDORUR NGA PERSONA ME DORE DOMINANTE DJATHTAS APO MAJTAS.

TRUP I LEHTE, LEVIZJE FLEKSIBEL
MAUSI XIAOMI ESHTE DIZENJUAR ME MINIMALIZEM DHE LEHTESI NE MENDJE PRANDAJ AI VJEN TEK JU ME NJE PESHE TE PAPERFILLSHME PREJ 60g KU JU DO TE HARRONI QE PO PERDORNI NJE MAUS. GJITHASHTU FALE FORMAVE ERGONOMIKE DHE SHUME TE REHATSHME, MAUSI XIAOMI JU SIGURON NJE PERDORIM PER PERIUDHA TE GJATA, PA LODHJE.

SENSORI I SAKTE 1000DPI
MAUSI ESHTE I PAJISUR ME SENSORIN ORIGJINAL TE PRECIZIONIT 1000DPI, ME PERPUTHJE TE TEKNOLOGJISE ME TE FUNDIT PER TE PERBALLUAR LEHTESISHT NEVOJAT E PERDITSHME TE PUNES DHE MESIMIT.

PERKUJTUES I BATERISE SE ULET
MAUSI XIAOMI ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENE NE PUNE FALE NJE BATERIE TE VOGEL AAA DHE ME ANE TE NDERPRERESIT TE PAVARUR TE ENERGJISE, TE KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE AUTOMATIKE TE FIKJES NE RAST MOSPERDORIMI, E BEJNE KETE MAUS PERFEKT NE KURSIMIN E ENERGJISE DHE SIGURIMIN E JETEGJATESISE SE BATERISE. NDRICUES NE TRUP TE BATERISE NDIZET NE RASTET KUR BATERIA ESHTE DREJT FUNDIT TE JETES SE SAJ.

MARRES SINJALI I INTEGRUAR
MARRESI I SINJALIT MINI 2.4 GHZ MUND TE VENDOSET LEHTESISHT NE TRUPIN E MAUSIT, PA ZENE VEND EKSTRA DHE DUKE E RUAJTUR KESHTU NGA MUNDESITE PER TE HUMBUR.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,900 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Maus dhe tapet Gaming
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%