Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu

Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu

Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu
Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu

Maus Wireless Transparent Per Kompjuter Dhe Laptop Wiwu

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : GRI E ERRET / BLU E HAPUR

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

MENYRA E LIDHJES : BT5.1 + BT5.1 & 2.4GHz RF WIRELESS ME TRANSMETUES USB

BATERIA : 400mAh QE ZGJAT 500 ORE PERDORIM ME NJE KARIKIM

VECORI : LIDHET ME 3 PAJISJE NJEHERESH DHE ZGJIDHNI SE NE CILEN TE PUNONI PREJ TYRE ME VETEM NJE BUTTON

MATERIAL CILESOR TRANSPARENT DHE REZISTENT,

PRAKTIKE DHE PA TELA, ME BATERI DHE KONSUM TE VOGEL TE KESAJ TE FUNDIT,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

SENSOR OPTIK PER PRECIZITET DHE SAKTESI NE LEVIZJE TE MAUSIT PER CDO RAST

PAMJE SERIOZE DHE E THJESHTE, PERFEKTE PER ZYRA DHE STUDENTE,

Color
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 56%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%