Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco

Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco

Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop Hoco

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,300 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS WIRELESS

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS

DPI : 1200

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

MENYRA E LIDHJES : 2.4GHz RF WIRELESS ME TRANSMETUES USB

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE REZISTENT,

PRAKTIKE DHE PA TELA, ME BATERI DHE KONSUM TE VOGEL TE KESAJ TE FUNDIT,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

SENSOR OPTIK PER PRECIZITET DHE SAKTESI NE LEVIZJE TE MAUSIT PER CDO RAST

PAMJE SERIOZE DHE E THJESHTE, PERFEKTE PER ZYRA DHE STUDENTE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%