Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon

Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon

Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon
Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon
Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon
Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon
Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon
Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon

Maus Wireless Ergonomik Per Kompjuter/Laptop/Tablet dhe Telefon

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS WIRELESS

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

MENYRA E LIDHJES : 2.4GHz RF WIRELESS ME TRANSMETUES USB

DPI : 1200-2400-3200

PESHA : 70g

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE REZISTENT,

PRAKTIKE DHE PA TELA, ME BATERI DHE KONSUM TE VOGEL TE KESAJ TE FUNDIT,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

SENSOR OPTIK PER PRECIZITET DHE SAKTESI NE LEVIZJE TE MAUSIT PER CDO RAST

PAMJE SERIOZE DHE E THJESHTE, PERFEKTE PER ZYRA DHE STUDENTE,

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,300 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%