Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE 

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

VECORI : 3 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

FORME ERGONOMIKE, PERFEKTE PER PROGRAMET DHE LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,000 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Maus dhe tapet Gaming
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%