Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Gaming Moxom Per Kompjuter Dhe Laptop

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,000 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE 

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

VECORI : 3 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

FORME ERGONOMIKE, PERFEKTE PER PROGRAMET DHE LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900