MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN

MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN
MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN
MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN
MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN

MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE) YAXUN

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE (PASTE)

MARKA : YAXUN

VECORI: MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJES SALDUESE, 

E OKSIDON MAJEN E PAJISJES PER RIPERTERIJE TE SAJ,

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%