Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST

MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST X
+
-
=

?
Porosit Tani

MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST

MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST
MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST
MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST
MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST
MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST

MAJE KOLTIERI PER SALDIM BEST

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAJE KOLTIERI PER SALDIM

MARKA : YAXUN

VECORI: MAJE METALIKE PER SALDIM, 

E OKSIDON MAJEN E PAJISJES PER RIPERTERIJE TE SAJ DHE PAJISJEN NE PERGJITHESI,

PERDORIM I THJESHTE DHE PRAKTIKE.

 

 

Size
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%