Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus

Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus

Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus
Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus

Maja Per Lapsa Inteligjente Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : 2 x MAJE PER LAPS INTELIGJENT

MARKA : BASEUS

MATERIALI : POM

VECORI : MAJA PER LAPS INTELIGJENT BASEUS APO APPLE

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

INSTALIM I LEHTE DHE PERDORIM DIREKT

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%