Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline LED Baseus

Llambe Tavoline LED Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline LED Baseus

Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus
Llambe Tavoline LED Baseus

Llambe Tavoline LED Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI

FUQIA NE HYRJE : 5V - 1A

KAPACITETI I BATERISE : 2200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE

FUQIA E LLAMBES : 1.5W

NGJYRA E LLAMBES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E LLAMBES : 3000K - 4500K - 6000K

VECORI : LLAMBA EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA LLAMBE TE DEMSHME BLU

DIZENJIM ELEGANT DHE I PALOSSHEM PER KUDO,

E PAJISUR ME BATERI TE INTEGRUAR PER TE SHMANGUR RREMUJAT ME KABLLO,

MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

TAPA SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHKITJES

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE PESHES SUPER TE VOGEL

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%