Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS X
+
-
=

?
Porosit Tani

LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

LLAMBE ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE ME KARIKIM SOLAR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

LLAMBE: LED

VOLTAZHI PANELIT SOLAR: 5.5V

KAPACITETI I BATERISE: 1800mAh

KENDI INDUKSIONIT: 120°

AKTIVIZIMI I LLAMBES: 0-8m

FUQIA: 5.1W

KAPACITETI BATERISE: 1800mAh

KOHA E NDRICIMIT: 20SEKONDA ± 3 SEKONDA

VECORI : DIZAJN INOVATIV NE FORME DREJTKENDORE, PERMIRESIM I PAMJES,

E NDRICON NE MENYRE TE PERKRYES AMBJENTIN EDHE RRUGEN,

BATERI 1800mAH DHE ME VOLTAZH 5.5V,

NUK KA NEVOJE QE TE VENDOSET NE PRIZE NE MENYRE QE TE NDRICOJ,

VENDOSET LEHTESISHT KUDO NE CDO AMBJENT TE JASHTEM,

PA HARXHIM ENERGJIE, TERESISHT SOLAR,

REZISTENT DHE KUNDER UJIT, SHIU NUK E DEMTON ABSOLUTISHT PRODUKTIN,

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%