Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless

Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless

Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless
Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless

Llambe LED Si Hene Me Karikues Wireless

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

HYRJE : DC 12V / 2A

DALJE : 5V / 1A

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

BUTONI : NEPERMJET PREKJES NDRYSHONI NIVELIN E NDRICIMIT

PERMASA : 25 x 12 x 12 cm

VECORI : KOMBINIM I SHKELQYER I LLAMBES SE TAVOLINES ME KARIKUESIN WIRELESS,

KARIKIM EFICENT DHE I STABILIZUAR PREJ 7.5W PER iPHONE DHE 10W PER SAMSUNG

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE MUNDESISE PER TU PALOSUR PER TE ZENE ME PAK VEND NE RAST MOSPERDORIMI

FIKET AUTOMATIKISHT PAS 40 MINUTASH VETEM ME NJE PREKJE TE LEHTE TE BUTONIT TE KOHES
Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,800 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%