Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE KAPESE MUSHKONJASH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA : 3.5W

VOLTAZHI : 220-240V

PERMASA : 180 x 83 x 222 mm

PESHA : 430g

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : DRITE FOTOVOLTATIKE ME FORCE DERI NE 365nm NGJYRE VJOLLCE ME MBULIM 360°, E SIGURTE DHE EFICENTE, NUK ESHTE E ASHPER NE ERRESIRE

VOLTAZH I MADH PREJ 1900 VRET BAKTERET DHE MUSHKONJAT MENJEHERE,

DIZENJIM PRAKTIK DHE SERIOZ PER TA PERDORUR NE CDO VEND, SHKARKOHET DHE PASTROHET LEHTE NGA MUSHKONJAT E KAPURA,

E DIZENJUAR SIPAS STANDARDEVE EUROPIANE, E SIGURT PER T'U PERDORUR NGA TE GJITHE,

SHUME PRAKTIKE, PA INFEKSIONE NGA PERPLASJA E MUSHKONJES ME DORE, PA ERE TE KEQE NGA HELME KUNDER MUSHKONJAVE, PA RREZIQE ELEKTRIKE

E PERSHTATSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NGA TE GJITHE
MENYRA TE NDRYSHME LIDHJEJE NEPERMJET KABELLIT USB

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 3,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%